Prodej domu v centru města Železný Brod

 

Unikátní lokalita v centru města Železný Brod, kde se nachází rohový městský dům –  2x nebytový prostor a 2 byty o velikosti 3+1 s další možností  půdní vestavby.

Dům se nachází v centru ŽELEZNÉHO BRODU, které právem patří mezi velmi oblíbené lokality jak pro bydlení, tak pro rekreaci.  Stejně tak oceníte Český ráj přímo za rohem nebo lyžařská střediska v Krkonoších a Jizerských horách.

Železný Brod samotný je město s kompletní občanskou vybaveností.

Dům  se nachází v Masarykově ulici. Lokalita, která nabízí ruch města spojený s výbornou dostupností do přírody a zároveň poměrně bezproblémovým parkováním.

Aktuálně je dům využíván v přízemí, jako komerční dva samostatné obchody. V  1.patře domu se nachází  bytová jednotka o velikosti 3+1, v 2. patře je dispozičně stejný byt. výměra každého bytu je 73,51m2. Dále je možnost vybudování půdní vestavby. Dům je částečně podsklepený 21m2.

V přízemí jsou samostatné komerční obchody, z ulice s výlohou o výměře 24m2, dále boční prostor s obchodem 26m2.  Vstupem do domu se dostaneme do vstupní chodby, kde se nachází sociální zařízení, dále vstup do sklepa a schodiště do pater domu.

Vytápění domu a ohřev vody je řešen plynovým kotlem, plynové topení  vafky . Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, stejně tak elektřinu a plyn.

K domu je veškerá technická dokumentace.

Neváhejte mě kontaktovat, velmi ráda si s Vámi domluvím osobní prohlídku, kde Vám sdělím kompletní informace o domě.

 

 

CENA  5 350 000,-Kč
ADRESA Masarykova 5, Železný Brod
STAV ZAKÁZKY
Stav:  před rekonstrukcí Konstrukce:  zděná
Místnosti:  3+1,3+1, 2x pronajatý komerční prostor Pozemky:  94 m2
Elektřina:  230/400V Zastavěno:  94 m2
Voda:  obecní Telefon:
Plyn:  kotel Odpady:  kanalizace
Vytápění:  ústřední plynové +vafky Doprava:  bus, vlak, MHD
MAKLÉŘ Palarčíková Petra
732 502 374
reality@prvniturnovska.cz